Projekt realizowany w ramach środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

wfosigw

W ramach programu "Wsparcie szpitali w realizacji zadań z zakresu ochrony środowiska w związku z pandemią koronawirusa" Zduńskowolski Szpital Powiatowy Sp.zo.o.
uzyskał dofinansowanie z  środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na zadanie :
"Unieszkodliwienie  odpadów medycznych powstających w związku z przeciwdziałaniem COVID-19 w Zduńskowolskim Szpitalu Powiatowym Sp.z o.o. - II ETAP ".

-  Wartość ogólna zadania to  182.924,91 zł

- Kwota dofinansowania w formie dotacji pochodząca ze środków  WFOŚiGW:  181.092,00 zł

- Zakres projektu obejmuje unieszkodliwienie odpadów medycznych o masie 25,371 Mg   powstałych w okresie od   października 2021r. Do kwietnia 2022r.

link do strony: www.wfosigw.lodz.pl